تاریخ اسلام و معاصر ایران و جهان

تاریخ اسلام و تشیع
تاریخ اسلام و معاصر ایران و جهان
.....
پیوندها
طبقه بندی موضوعی

معاون هماهنگی امور زائرین استانداری قم در نشست خبری هفته فرهنگی ایران در لبنان که روز ـ هشتم اردیبهشت ماه ـ در استانداری قم برگزار شد، گفت: ما در دستگاه ها به روحیه انقلابی نیاز داریم و جمعی که در رویداد فرهنگی فعالیت می کنند، این گونه هستند و بخشی از کار مهم ما حوزه اقتصادی است.

«یونس عالی پور» افزود: به مناسبت ولادت حضرت امام(ره) که با ولادت حضرت زهرا(س) مصادف بود، قرار شد رویداد فرهنگی ـ اقتصادی در لبنان برگزار شود اما به دلایلی برنامه به تعویق افتاد و به عید مبعث موکول شد. کارها انجام و بارهای ما به لبنان ارسال شد اما این برنامه به دلیل انتخابات داخلی لبنان با چند روز تأخیر برگزار خواهد شد. بارها به لبنان ارسال شده و غرفه ها آماده است و ان شاءالله این برنامه 19 اردیبهشت برگزار خواهد شد.

وی در مورد علت تعویق برنامه عنوان کرد: برخی کشورهای منطقه فکر می کردند ایران در انتخابات لبنان می خواهد دخالت کند. دوستان لبنانی از ما خواستند که اگر می شود زمان نمایشگاه را جابجا کنیم و ما هم گفتیم مشکلی ندارد. بعضا گفته می شود که برنامه هفته فرهنگی قم در لبنان اطلاع رسانی نشده است اما در هفت ـ هشت جلسه ای که برگزار شد دوستان اطلاع رسانی کردند. من فوق شفاف هستم. ما در لبنان قرار است هفته فرهنگی برگزار کنیم همیشه هم فضای باز و آزادی وجود داشته است.

معاون هماهنگی امور زائرین استانداری قم ادامه داد: تشکل هایی مثل جامعة الزهرا(س)، جامعة المصطفی(ص)، مسجد جمکران، مجمع تقریب مذاهب اسلامی، مجمع جهانی اهل بیت(ع) و حوزه علمیه قم کارهای بزرگی انجام می دهند و هماهنگی با اینها کار بسیاری می طلبد. دهها مکاتبه صورت گرفته است و برای اطلاع رسانی وقت وجود ندارد. البته به نظر می رسد که باید به صورت فردی با رسانه ها گفتگو می کردیم و خبرنگاران با مسئولان مربوطه مصاحبه می کردند.

ادامه در لینک

http://fa.abna24.com/news/%D8%A7%D8%AE

موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۷/۰۲/۰۹
عباس جعفری (فراهانی)

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی